Lajmet E fundit

A ka pasur marrëdhënie intime mes Sarah dhe Dj PM? Djali jep përgjigjen në Fan Club Big Brother Vip

Dj PM, i ftuar në Fun Club Big Brother Vip, pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip ka shuar kuriozitetin e të gjithëve.
Ai ka rrëfyer nëse ka ndodhur marrëdhënie intime mes tij dhe blogeres Sarah Berisha, pas lidhjes së krijuar mes tyre.
“Puthje po, kurrë në jetë ashtu, është absurde”, tha PM.
Sipas tij nuk ka ndodhur dhe nuk do të ndodhte sepse ata janë të rrethuar nga kamerat dhe se ka respekt për vendimet e vajzës.

Dj PM dhe Sarah Berisha janë një ndër çiftet e krijuar në Big Brother Vip, ndërsa nuk dihet se si do të shkojë jashtë shtëpisë, me daljen e djalit.
Top Channel