Lajmet E fundit

Habit Florian Binaj: Nëse nuk do isha martuar, gruaja ime do ishte …

Habit Florian Binaj: Nëse nuk do isha martuar, gruaja ime do ishte …
Habit Florian Binaj: Nëse nuk do isha martuar, gruaja ime do ishte …

Florjan Binaj është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. nGjatë emisionit Shiko kush luan, aktori tha se nëse nuk do të kishte njohur Sadinën, bashkëshorten e tij në Lice, sot do të kishte në krah moderatoren e njohur Bora Zemani.

Gjatë lojës me pyetje direkte, Aurela Hoxha e pyeti Florin: Me kë nga vajzat e ekranit do të ishe lidhur nëse nuk do të kishe njohur Sadinën në shkollë të mesme? Dhe përgjigja e tij ishte e qartë: Do të isha me