Lajmet E fundit

KURR MOS U DOREZONI tha Florian Marku..

Jeta ime esht si nje film Ne fund te vitit del libri im.
Kam pasur mbi 100 luftime kickboxing, mma dhe boks. Kam vite që luftoj me lëndime dhe asnjeri si ben gjerat qe bej une ashtu si i bej une! 2 jave para luftës me Charlton kam nxjerre gishtin e madh të dorës, si dhe kam pasur një frakture të dorës time të djathtë. Sa mbarova ndeshjen, i operova te dyja per te mos humbur me kohe.

Ishte gjëja më e rëndësishme dhe me e veshtire te rrija 5 muaj pa veshur dorezat e boksit, por shumica nuk i di sakrificat qe une bej. Tani jam pa lëndime, më mirë se kurrë dhe të gjithë do të shihni se si jam në të vërtetë. Ndeshja e rradhes publikohet kto dite. BOKSI PER MUA ESHTE JETE! Ju Falenderoj nga zemra per perkrahjen!