Lajmet E fundit

Bora Zemani, Luana, Marina, Ami dhe Ermali, kaq para marrin në muaj VIP-at shqiptarë

Pagat e publikuara po bëjnë sot xhiron e rrjetit.
Nuk dihet se si këto të dhëna janë zbuluar, por vëmendje të madhe kanë marrë shifrat që marrin personazhet e njohur.
Më poshtë do të gjeni një listë të disa prej personazheve më të njohur të showbizzit:

Turjan Hysko 1,002,217.00,Gentian Zenelaj 456,400.00,Ledion Liço 432,532.00,Marina Vjollca 390,026.00
Armina Mevlani 190,797.00,Ermal Mamaqi 120,000,Amarda Toska 80,000.00,Arbana Osmani 986,927,Inis Gjoni 73,767,Bora Zemani 321,373.00,Luana Vjollca 542,710.00,Alketa Vejsiu 80,000.00, Donald Veshaj 30,475.00,Romeo Veshaj 30,475.00