Lajmet E fundit

Bora Zemani suprizohet nga fansat, merr dhuratën më të bukur

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të suksesshme dhe më të komentuarat në vend.
Së fundmi ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë, kjo për shkak trekëndëshit që është krijuar, duke përfshirë kështu ish të dashurin e saj Donald Veshaj, këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe vet moderatoren.

Lidhja në mes Donaldit dhe Beatrix që është krijuar në “Big Brother VIP” ka trazuar gjithë vendin, duke bërë kështu që treshja te jetë në qendër të vëmendjes me ditë të tëra, shkruan “Kosovarja”

Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi ishte krejt tjetër gjë.

Bora ka postuar një dhurat që fansat ia kanë dhuruar asaj dhe sigurisht ia kanë ndrequr ditën moderatores.
Në foto shihet një portret i moderatores i piktuar në mënyrën më të bukur bashkë më vizatimin edhe një letër më fjalët më frymëzuese dhe të bukura për moderatoren.

Si duket kjo dhurat e ka lumturuar shumë Borën.