Lajmet E fundit

Graniti poston foto me Fifin, shkëmbejnë shikime të zjarrta me njëri tjetrin

Granit Cana dhe Fifi ishin dy protagonistët që u diskutuan më së shumti në shtëpinë më të madhe në Shqipëri “Big Brother VIP”.
Ata u komentuan për një lidhje të mundshme në mes tyre e cila nuk ndodhi kurrë, shkruan “Kosovarja”
Dyshja vendosën të mbeteshin shokë dhe kështu ndodhi, të dy sot janë larguar nga Big Brother por si duket po shihen shumë shpesh bashkë.

Graniti ishte ai i cili kishte postuar një foto me Fifin.
Në foto shihen të dy duke u parë sy më sy dhe duken mjaft të afërt me njëri tjetrin, por se a kanë ata diçka më shumë se shoqëri kjo ende nuk është bërë e ditur.

https://www.instagram.com/p/CXyltoYoULK/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2b84306a-3b43-4510-ab92-08dfa3665c3e