Lajmet E fundit

Nuk do ta besoni kush i shkakton rrudhat, flet dermatologia me shumë vite eksperiencë–Rinim i shpejtë, për një javë!

Zvicra eshte e njohur per inovacionet ne produktet anti-age. Reputacioni qe kane produktet e kujdesit te lekures dhe fytyres eshte i pa diskutueshem.
Çelësi i suksesit qëndron në zhvillimet më të fundit shkencore, përbërësit organikë dhe mbi të gjitha në efektivitetin e tyre!

Per shumicen e njerezve te famshem eshte e veshtire ti percaktohet mosha vetem duke u pare. Sekreti qendron ne perdorimin e produkteve te cilet jane krijuar me
teknologjine anti-age zvicerane.

Shikoni këto foto:

Shqipja tregon per agjensine tone mjekesia.com historine e saj te vecante:
“Para disa vitesh fillova te perdor nje serum te cilin ma mundesoi miku im Dr.Schmidt i cili punon ne zvicer ne nje
nga laboratoret me te famshem te kerkimeve shkencore per teknologjite anti-age. Ai me beri qe ta provoja serumin iuvenis (te jesh e re) sic e quante Dr.Schmidt.

Efekti i tij ishte i mrekullueshem, qe ditet e para te perdorimit rinimi ishte i dukshem dhe cdo jave qe kalonte dukesha gjidhmon dhe me mire. Shoqet vazhdimisht me kerkonin qe ti siguroja dhe atyre kete serum por ne ate kohe ky serum nuk ka qene i disponueshem per te gjithe keshtu qe une nuk mund ti ndihmoja dot.

Tani jam shume e kenaqur qe serumi iuvenis eshte i gatshem per te gjithe dhe une mund te tregoj qe sekreti im eshte perdorimi i serumit iuvenis.”

Duhet të jemi shumë të kujdesshëm pasi shumica e produkteve në treg nuk e luftojnë shkakun por thjesht kamuflojnë rrudhat. Ndaj dhe shumë gra mund të kenë ngelur të zhgënjyera nga produktet dhe metodat tradicionale të trajtimit të rrudhave.

Rinim i shpejtë, për një javë!