Lajmet E fundit

Semi dhe Bora postojnë video duke kënduar, kështu nuk i keni parë asnjëherë

Semi Jaupaj dhe Bora Zemani tashmë siç e dinë të gjithë janë shoqe të pandashme.
Këtë e kanë treguar vet ato duke treguar se sa shumë kanë rëndësi për njëra tjetrën,
Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një video që ka postuar Semi në llogarinë e saj në Instagram duke kënduar, por në mes të videos befas shfaqet Bora.

Të dyja duket se po e shijojnë shumë kohën me njëra tjetrën. /Kosovarja/

Më poshtë mund të shihni videon e plotë:
https://www.instagram.com/semijaupaj/?utm_source=ig_embed&ig_rid=22eba90f-e37b-4ddc-a1a0-a865eabbf4db