Lajmet E fundit

Besi I Ka Parë Këto Foto? Xhensila Habit, Publikon Fotot Ku Është Me Kokën Poshtë Dhe Këmbët Në Pemë

Besi i ka parë këto foto? Xhensila habit, publikon fotot ku është me kokën poshtë dhe këmbët në pemë
Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo komentohet shpesh për linjat e saj trupore, dhe për faktin se është në super formë edhe pse tashmë nën e një vajze, Ajkës. Xhensila na ka treguar herë pas here se e gjitha është rezultat i një pune intensive në palestë

Dhe të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi teksa ka ndarë me ndjekësit një vidoe në Instagram, teksa bën akrobacira në natyrë. Afër një peme, ajo ka demonstruar lëvizjet e saj duke dëshmuar stilet dhe rezistencën për të qëndruar me kokë poshtë për minuta të tëra
Nuk dihet se kur e ka realizuar këtë video, pasi prej pak ditësh në rrjet po qarkullojnë zëra se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen prindër për herë të dytë.