Lajmet E fundit

Eh Shtëpi Moj Shtëpi/ Ja Shtëpia Super Luksoze Ku Jeton Jonida Maliqi: Leku Letër

Sigurisht qe edhe shtepia e saj mendohet te jete po aq luksoze edhe e kushtueshme pasi Jonida Maliqi njihet per shpenzimet marramendese qe ben per dukjen e saj.
Se fundmi ne “InstaStory” kengetarja e njohur ka zbuluar disa pjese nga shtepia e saj. Ne videon e publikuar Jonida tregon se ka marr nje tapet te ri tek ‘Pierre Cardin’ i cili duket mjaft i bukur.

Ngjyrat qe dominojne jane e bardha, bezha e lehte, e zeza dhe grija.
Abazhuri duket si nje veper e mirefillte arti ndersa mobiliet duken shume praktike. Shtepia duket shume modrne dhe nje luks i vertete.
Cdo gje eshte e thjeshte, fine sepse ka pak gjera por jane ato me te nevojshmet.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Bashke me Joniden eshte edhe mami i saj ku batutat e saj jane krejt spontane. Kengetarja ka treguar se nena e saj eshte mbeshtetja e saj me e madhe dhe se eshte e lidhur shume me te.