Lajmet E fundit

Elisa Spiropali Thotë Fjalët Më Të Ëmbla Për Ramën/ Shyqyr Që E Kemi Atë Ne…

E ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela në RTV Ora, ministrja Elisa Spiropali u shpreh se janë 3400 shtëpi individuale që po ndërtohen në kuadër të projektit të rindërtimit.
Elisa Spiropali receives the unexpected proposal ‘live’ on the show, says ‘YES’ to the famous actor – Aktualitet

Spiropali: Në dijeninë time janë 3400 shtëpi individuale që po ndërtohen. Këtë më duhet ta ver ifikoj. Ka kaluar vetëm një vit që nga ngjarja. Edhe vende të fuq ishme që kanë pësuar dë me të tilla, nuk kanë dhënë shtëpi falas, por vetëm kredi të buta.

Falë zoti që ishte Rama kryeministër që mori përsipër që të ndërtonte shtëpitë, shkollat dhe lagjet se të ishte ai gjumashi që keni ju për kryetar partie dhe ajo e mas kës, ata jo projekte e buxhete që nuk do të kishte, por do të mbeteshin si ata të Shkodrës që nuk ju dhanë as dëmshpërblimet.