Lajmet E fundit

“Hera e fundit që ndërhyn në fjalët e mia”, Antonela debaton ashpër me Big Mamën në BB VIP

Edhe mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP nuk kanë munguar debatet e polemikat në mes të banorëve.
Në një debat të ashpër u përfshinë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha dhe këngëtarja Big Mama.

Kjo e fundit ka devijuar situatën duke përdorur edhe fjalë të papërshtatshme për ekran.

Antonela ishte ajo e cila kërkoi që Big Mama mos t’i ndërhyjë më asnjëherë në fjalët e saj.

E në anën tjetër, artistja nga Shkupi ia ktheu se ka të drejtë të shprehet sa herë që dëshiron ajo.
“Ndërhyj, hajt ndalem. Nuk mundesh”, vazhdoi më tej Big Mama.

ht

tps://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=693df359-b777-42e2-8f07-43430bf93912
Ajo ka disa javë që po krijon zhurmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri
https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3fdf9944-09ae-4ff5-8c3d-4169fafc3843