Lajmet E fundit

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

Edhe sonte (e premte) në spektaklin e Big Brother VIP kanë ndodhur situata të papritura.
Pas një debate te ashpër mes Big Mamës dhe Antonelës, këngëtarja ka kërkuar të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

E gjitha fillojë kur Antonela iu drejtua Big Mamës duke i thënë që ajo e ka ofenduar në gjuhën serbe, kjo bëri që këngëtarja të reagoi ashpër dhe me ofendime drejtë saj.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c72cfe37-2a8f-4a9e-8c41-c0e984c04058
Por, vendimi përfundimt i këngëtarës ishte që ajo të largohen nga shtëpia e famshme me dëshirën e saj, gjë e cila u pranua nga produksioni i BBV.
https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=97947711-a8fe-45cb-84ba-22f1ef36917a
Ndërkohë, sonte gjithashtu pritet eleminimi nga vota e publikut i njërit prej banorëve të nominuar.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=a1e9f0d6-97fe-4e86-950d-a87314aa3fc0
* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.