Lajmet E fundit

Mes lotësh – Arjola Demiri takohet me të bijën për herë të parë që nga hyrja në Big Brother VIP

Krahas debateve dhe situatave tensionuese në spektaktlin e Big Brother VIP, sonte (e premte) kanë ndodhur edhe momente emocionuese, njëra nga to ishte takimi i aktores, Arjola Demiri me të bijën.
Aktorja e cila ka hyrë në shtëpinë e famshme që nga fillimi dhe sonte ka takuar për herë të parë njërën nga tre fëmijët e saj, vajzën Alesia.
Takimi i saj me të bijën pas gati tre muajsh u përcjell me shumë emocione dhe lot nga aktorja, të cilës iu mundësua të qëndrojë me të për disa minuta.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9b1541f4-bc51-44e2-8c4d-d2eb9bcea7dc
Përveç saj, edhe shumë nga banorët u përlotën nga ky moment i ndjeshëm dhe surpriza për aktoren e njohur nga Tropoja.
Ndryshe, sonte këngëtarja Big Mama vendosi të largohet nga shtëpia, pas një debati me Antonelën, ndërsa gjithashtu pritet eleminimi i një banori tjetër nga vota e publikut.


https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c0bbfa1c-b496-43c7-99bc-b97689890d12
Kujtojmë që banorët janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.