Lajmet E fundit

Nuk E Priste Askush/ Alma Bektashi Ndahet Nga Burri Pas 25-Viteve Martesë…

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Alma Bektashi I ka dhënë fund martesës së sja me bashkëshortin me të cilin ka ndarë 25 vite të jetës.

Panorama plus bën me dije se këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Sokol Stafa i kanë dhënë fund martesës së tyre gati 25 vjeçare, pasi po sipas të njëjtit burim, dyshohet se Sokoli e ka tradhëtuar Almën me një psikologe 20 vite më të re.

Alma është komentuar shumë në mediat rozë, pasi Sokol Stafa “theu” traditën dhe la Tiranën, vendlindjen e tij, për të jetuar në Prishtinë tek gjysma e tij.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Vihet re se edhe në rrjetin social “Instagram” të Almës, nuk ka asnjë foto me bashkëshortin. Mesa duket, ajo ka zgjedhur të fshijë çdo kujtim që e lidh me të kaluarën Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…