Lajmet E fundit

Shpëtoi Beben Të Hedhur Në Kazan, Silva Gunbardhi Tregon Se Çfarë Ka Ndodhur Me Të…VIDEO

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Silva Gunbardhi e ftuar pak ditë më parë tregoi historinë e një fëmijë të hedhur në kazanin e plehrave.

“Rasti i dytë ishte fëmija që hodhën te kazani iplehrave, një vajzë që mbijetoi. E gjetën ata që hapën kazanët. Sapo mora vesh për atë vajzë shkova direkt te reanimacioni dhe i bleva çdo gjë të nevojshme për një beb” rrëfeu këngëtarja.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E ftuar dje në ‘Prive’ këngëtarja ka treguar se vajza quhet Mela dhe është shëndosh e mirë dhe vazhdon jetën në jetimoren e Tiranës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Në atë moment bëra një gabim gjykova nënën e bebes sepse mendova që nëna mund ta ketë hedhur fëmijën në koshin e plehrave. Ndërsa tani që jam nënë, mendoj që nuk ka nënë në botë që ta bëj atë veprim dhe nuk dua të paragjykoj atë nënë dhe asnjë nënë tjetër.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Janë rrethanat ato që e bëjnë njeriun të bëj një veprim monstruoz duke heshur një qënie që merr frymë në kazanin e plehrave. Për mua është e rendësishme është që ajo është shumë mirë”, u shpreh Silva.