Lajmet E fundit

Sikletoset Ish Burri I Bora Zemanit/ Si Ndihesh Që Ke Këtu Njeriun Që Ja Ka Luajtur Ish Gruas

I ftuar në Top Arena, Vin Veli thumbohet disa herë rradhazi nga Antonela, bashkemoderuesja e programit të Edi Manushit. Gjithcka filloi nga këndi i Antonelës më avokatin Spartak Ngjela.

Gjatë intervistës se avokatit Spartak Ngjela, në këndin e Antonelës, kjo e fundit pak me humor dhe nëntekst thumbon Vin Velin duke i thënë avokatit se ti i ke bërë gjithmonë komplimente moderatores Bora Zemani, dhe në këtë studio është e dyta herë që vjen dhe nuk bën komplimente zonjushave.Antonela është në një lidhje?!’

Antonela: Meqë kemi edhe ish-burrin e Bora Zemanit këtu në studio, i bën gjithmonë, pasi dihet edhe botërisht se ti je i fíksuar pas saj, por si ka mundësi që erdhe herën e parë dhe nuk më bëre kompliment, por as tani…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Avokati me shume stil dhe elegancë i thotë se Alesias i ka bërë por asaj akoma, dhe e komplimenton për buzëqeshjen e saj. Pas intervistës në këndin e Antonelës, fjalën e merr Vin Veli ku la diçka pa thënë për ndeshjen me Anglinë.Ish bashkëshorti i Bora Zemanit, Vin Veli flet për emisionin Perputhen – YouTube

Veli thekson se momentalisht është tifoz me skuadrën e Anglisë vetëm për të ndjékur deri në fund europianin për këtë vit, jo se është me të vërtetë me Anglinë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Këtë detaj e sqaroi më shumë për avokatin, pasi ky i fundit i tha që të mos ndërronte skuadër shpesh. Por në fakt Vin Veli është tifoz i zjàrrtë i Brazilit, dhe siç duket meqë Gjermania u mùnd nga Anglia, ai preferoi që ta çonte deri në fund kampionatin EURO2020 me pikërisht këtë skuadër.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Përveç skuadrës, tjetër gjë që i bashkon Velin me Ngjelën është edhe fakti që asnjëri nga të dy nuk ka qenë kurrë i martuar, dhe këtë të fundit e tha me tendencë për Antonelën, që herë tjetër të jetë me e mirëinformuar në lídhje me të ftuarit në studio.