Lajmet E fundit

Spartak Ngjela “Fiksohet” Pas Moderatores Shqiptare, Surprizon Me Komentin Që I Bën

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.
Moderatorja ka bërë për vete publikun me elegancën dhe thjeshtësinë që e karakterizon.
Si duket bukurisë së moderatores nuk i ka rezistuar as Spartak Ngjela.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Avokati ka zgjedhur t’i bëjë një koment epik moderatores në një prej fotove të publikuar nga fansat e saj në rrjete sociale.
“Bora, me lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik… që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, shkruan ai.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.alNdiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…