Lajmet E fundit

5 Vjet Me Burin Dhe Te Dashuren E Tij Nen Nje Cati! Historia Qe I Habiti Te Gjithe

5 vjet me burin dhe te dashuren e tij nen nje cati! Historia qe i habiti te gjithe
Një nënë 50 vjecare ka treguar ne emisionin Historia Ime, jeten bashkeshortore per rreth 20 vite.

Ajo ka treguar se burrin e kishte shume xheloz dhe ai sillej shume keq me të, por ajo qe nuk mund të imagjinohej ishte se ai i kishte sjellë dhe te dashuren ne shtepi duke jetuar bashke per 5 vite ne te njejten shtepi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Nuk kisha cte beja e beja per femijen.Per djalin tim, dua që ai të jetë mirë
Histori e pabesueshme, per me shume ndiqni videon
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…