Lajmet E fundit

Mund Ta Keni Parë Dhe S’e Keni Ditur, Motra E Elvana Gjatës E Suksesshme Si E Motra Në Muzikë

Elvana Gjata mund të thuhet se po shkëlqen në botën e muzikës.
Këngë që numërojnë miliona klikime, koncerte dhe hite njëra pas tjetrës. Mund të thuhet që është një histori suksesi, por mesa duket talenti dhe suksesi janë pjesë e familjes Gjata.

Elvana ka pushtuar skenën shqiptare, por motra e saj duket se ka pushtuar atë gjermane.
Migena Gjata, ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani. Këtë lajm e bën me dije Besa Kokëdhima.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“E talentuara e bukur, ekselentja Migena Gjata ka hapur shkollën e saj të muzikës në Gjermani pas kaq shumë vitesh duke mësuar, duke performuar në vendet më prestigjoze. Ti na ke bërë të gjithëve krenarë”, ka shkruar mikja e ngushtë e motrave Gjata, Besa.