Lajmet E fundit

Një telefonatë ka ngritur dyshime, çfarë po ndodh në jetën e gazetares së njohur

Një telefonatë ka ngritur dyshime, çfarë po ndodh në jetën e gazetares së njohur. Moderatorja Sonila Meço, ka trazuar ujërat në rrjet vetëm me publikimin e një foto në “Instastory”

.Sonila ka publikuar një foto në të cilën lexohet: Ndryshimi po të telefonon. Ajo e ka shoqëruar foton më emojin me fytyra me zemra dhe duket shumë e lumtur për këtë fakt.

Por duke lënë të fshehta detajet, aludimet e shumta kanë nisur dhe se çdo gjë që fillojmë të imagjinojmë ndoshta edhe mund të jetë e vërtetë. A ka lidhje ky ndryshim me jetën personale të Sonila Meços apo me karrierën? Na mbetet të presim.