Lajmet E fundit

Komenti I Tij Shkaktoi Bujë Të Madhe Në Rrjet, Bora Zemani I Jep Përgjigjen E Papritur ‘Live’ Spartak Ngjelës

Komenti i tij shkaktoi bujë të madhe në rrjet, Bora Zemani i jep përgjigjen e papritur ‘live’ Spartak Ngjelës

Një kompliment i avokatit Spartak Ngjela për moderatoren Bora Zemani bëri xhiron në rrjet.
“Bora, më lejoni t’ju komplimentoj për performancën tuaj me klas artistik…Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

që është një harmoni e plotë midis intelektit të lartë, elokuencës së zgjedhur dhe bukurisë fizike. Sukses të përsëritur të kesh gjithmonë…”, i shkroi avokati. Mbrëmjen e djeshme Bora ishte e ftuar në “Top Arena”, ku tha se ka qenë një ndër komplimentet më të bukura që ka marrë ndonjëherë.Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Për komentin e avokatit unë në fakt nuk e dija vetë, e kam marrë vesh nga portalet. Kjo pasi ju e keni bërë atë koment në një adresë në Facebook që nuk është e imja. Megjithatë avokatin e kam bërë folloë në Instagram. Është një ndër komplimentet më të bukura që mua më kanë bërë ndonjëherë. Shumë faleminderit”, i tha moderatorja Ngjelës, i cili ishte gjithashtu në studio.