Lajmet E fundit

Kryemadhi nuk përmbahet: “Do e lë pa vesh e hundë Edi Ramën së shpejti”/ Por fotoja tregon ndryshe

Kryemadhi nuk përmbahet: “Unë do i haj veshin Edi Ramës”/ Më varni te kali i Skëndërbeut / E acaruar, e ulur në mes të sheshit, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka bërë akuza të forta politike. “Unë do i haj veshin Edi Ramës. Jam e zhgënjyer nga politika, kjo histori nuk ka të bëj me zhgënjim politik.

Më varni te Kali i SKëndërbeut,të marr përgjegjësit të Ramiz Alisë, të Lulzim Bashës, Fatos Nanos, të Ilir Metës, të gjithë artistëve që janë rrogëtarë në Bashki, unë marr përsipër në emër të 30 viteve tranzicion në kryqëzoni dhe të bien rehat dhe të laj të gjithë haqet e njerëzve”, tha Kryemadhi.