Lajmet E fundit

“Unë S’jam Servile”, Albërije Hadërgjonaj Ne Lot Tregon Cfare I Beri Ardit Gjebrea

“Unë S’jam Servile”, Albërije Hadërgjonaj Ne Lot Tregon Cfare I Beri Ardit Gjebrea

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka dhënë detaje përpla sjes së saj nga Ardit Gjebreas. Më parë, Albërija ka tregtuar se arsyeja përse nuk flet më me moderatorin lidhet mbi mënyrën e votimit tek ‘Kënga Magjike’.Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“U çuditën të gjithë njerëzit kur kënga ime nuk hyri në finale. E kam thënë edhe tek “Kënga Magjike”, Arditit i ka ngelur hatri, patëm një përpl asje.Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Ndoshta atij nuk i pëlqeu por mua nuk më bën artiste as Ardit Gjebrea dhe asnjë njeri në botë. Mua më ka dhënë Zoti një talent dhe kam punuar fort.Ju ftojmë të hapni rekl.amen e mëposhtme për pak sek’onda qe te lexoni lajmin e plotë…

Unë nuk jam servile, mua nuk më bëhet vonë për askënd në botë. Unë jam Albërije Hadërgjonaj dhe kërkoj drejtësi.”, u shpreh ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se paer qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…