Lajmet E fundit

A E Keni Ditur, Aktorja E Njohur Turke Është Gruaja E ‘Kemailit’ Në Jetën Reale

Telenovelat turke kanë ‘pushtuar’ Ballkanin. Shumë seriale turke transfemohen edhe në vendin tonë.

Aktori i njohur turk, Mert Altinisik tek ne i njohur me rolin e ‘Kemalit’ ku luan në serialin turk “Më fal” , në jetën reale është i dashuruar në aktoren turke, Hazal Eylucelik e cila njihet për rolin e “Lejlës” në po të njëjtin serial.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Bashkë me “Kemalin” është dhe “Ymyti” të cilët në këtë serial ty dy i patën të dashurat prezente, por, që roli nuk ua ka lejuar të jenë bashkë me njëri-tjetrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Kështu në serial “Bahari” dhe “Ymyti”, luajnë rolin e motrës e vëllait, kurse në realitet janë burrë e grua.Ndërsa, Kamali dhe Lejla në serial njihen por, asgjë më shumë ndërsa jashtë serialit janë të dashuruar, shkruan rtv21.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Aktorja, Hazal Eylucelik e njohur si “Lejla” në rrjetet sociale herë pas here publikon fotografi të përbashkëta me “Kemailin”, ku shihet se çifti janë duke shijuar çdo moment të lidhjes së tyre.Kujtojmë se “Lejla” është larguar më herët nga ky serial, ndërsa “Kemajli” vazhdon ende të jetë pjesë me rolin e tij, i cili pëlqehet shumë nga shikuesit e serialit. Më poshtë ju sjellim disa fotografi të çiftit të njohur turk..DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE