Lajmet E fundit

Donaldi Tha Se Nuk Rikthehet Me Te Edhe Po Ta Lusë, Reagon Bora

Donaldi tha se nuk rikthehet me te edhe po ta lusë, reagon Bora

Donald Veshaj ka folur për herë të parë pas ndarjes nga Bora Zemani. Në emisionin e fundit “Binjakët”. Ai iu përgjigj pyetjeve të vëllait binjak Romeo Veshaj, në lidhje me dashurinë e fundit, që i bie të jetë Bora.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Donaldi me bindje tha se të gjitha të dashurat i ka dashur njësoj, pa i dhënë ndonjë peshë të veçantë historisë me Borën.
Ndërkohë që pyetjes së vëllait se a mund të ketë shanse për ndonjë rikthim, ai iu përgjigj në mënyrë absolute jo, madje dhe nëse ajo i lutet.

Pas kësaj, ka pasuar një reagim indirekt nga Bora ne profilin e saj instagram.
“Heshtja është më e mirë se gjepurat”, shkruan ne instagram moderatorja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..