Lajmet E fundit

Ermal Mamaqi Tregon Se Si E Refuzoi Sali Berisha Rolin Për Në Filmin E Tij

Filmi i producentit Ermal Mamaqi ‘I love Tropoja’ do të ketë premierën në 29 Janar e do të shfaqet për dy javë rresht në Pallatin e Kongreseve.

Për të folur më shumë rreth filmit të tij Ermal Mamaqi ishte i thirrur së fundmi në emisionin “Tempora”.
Aktori dhe producenti i këtij filmi ndër të tjera tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“I Love Tropoja” i’a ka bërë edhe Sali Berishës, por ai e refuzoi me shumë elegancë.
Madje ftesën të parit ja ka bërë Berishës dhe më pas Ramës.

Pjesë nga biseda: Ermal Mamaqi: Doktor Berisha e mori edhe ai ftesën për të qenë pjesë e filmit
.Siç ishte edhe Edi Rama, por që e refuzoi me elegancë.
Sonila Meço: Pse e kishe të domosdoshme praninë edhe të Edi Ramës edhe të Berishës në film?Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ermal Mamaqi: Duhet një kleçkë e cila bën që njerëzit të flasin dhe kjo ndihmon marketingun.
Sonila Meço: Si ishte Edi Rama si aktor?
Ermal Mamaqi: Ishte aktor shumë i mirë. Më ka surprizuar edhe me përkushtimin e tij edhe qëndronte gjatë gjithë kohës që kishte xhirime pavarësisht punëve që mund të ketë pasur.