Lajmet E fundit

Iliri i merr hakun Big Mamës, cka i tha Antonelës…

Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..
Mbrëmjen e djeshme sherri mes Antonelës dhe Big Mamës degradoi në atë masë saqë kjo e fundit mori vendimin për të dalë jashtë shtëpiësë.Teksa vajzat po i bërtisnin njëra-tjetrës, Antonela u shpreh se këngëtarja e njohur e ka sharë në serbisht. Kaq mjaftoi që debati të arrinte kulmin dhe Big Mama t’i drejtohej Antonelës me fjalët “e ulët, le,gene, plse, 17 fytyrëshe, idiotja më e madhe, e degj,enerime”.

Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..
Pas këtyre fjalëve, këngëtarja e njohur zgjodhi që të linte përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ndërkohë pas përfundimit të këtij spektakli plot debate dhe emocione të forta, banorët kanë komentuar ngjarjet pikante.

Madje Iliri i ka thënë Antonelës se ti e nxore nga shtëpia Big Mamën dhe se e ka goditur aty ku nuk duhej me qëllim. Antonela: Po, po ka të drejtë, ti dhe Arjola bashkë, e për këtë keni treguar vetenIliri: E ke prekur Big-un aty ku nuk mbante, me qëllim. Antonela: Me qëllim asnjëherë. Iliri: Që ta nxirrje nga vetvetja dhe e nxore, jo nga vetvetja por nga shtëpia.
Antonela: Këtë e thua ti. Iliri: E nxore nga shtëpia. Antonela: Ti i provokon njerëzit me i nxjerr nga vetvetja. Iliri: E nxore Big-un sonte, hallall të qoftë. Antonela: Kam ndjerë një keqardhje për ato që janë thënë nën lëkurën time dhe keqardhje për familjen time që kanë dëgjuar ato fjalë

Iliri: E nxore Big-u, bravo të qoftë se e nxore tjetrën nga vetja. Antonela: Po mundohesh me hedh baltë, por e ke të kotë. Iliri: Ti ke hedhur kamiona me baltë te unë dhe Big-uAntonela: Big-u ka kapur për flokësh tjetrën te një emision tjetër. Më ka sharë me nënë, edhe në shqip edhe në serbisht. Iliri: Edhe ti shan në italisht. Antonela: Nuk lejoj me sha me nanëIliri: Janë shprehje si në shqip, serbisht apo italisht. Antonela: E di që je i prekur se ta ka kaluar Arjola si e preferuara, por mos u mërzit se do të kalojë nesër. Iliri: E meriton atë që ka marrë.