Lajmet E fundit

E Quajti Arjan Konomin “G/a.Y”, Rezart Veleshnja Reagon Ndaj Agron Llakajt: Dimë Ca Gjëra Për Ty Që…

Aktori i spektaklit të humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, ka akuzuar regjisorin Agron Llakaj se ka diskriminuar dhe ka quajtur homoseksual opinionistin e programit “Përputhen”.

I ftuar në “Shqipëria Live”, Veleshnja tha se Llakaj dhe aktorët e tjerë në “Vizion Plus” kanë imituar programin “Përputhen” në emisionin e tyre të humorit dhe e ka etiketuar si ‘gay’ njeriun që luan rolin e Konomit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Aktori Veleshnja tha se kur gjërat shkojnë në këtë pikë, i bie që janë marrë shumë personale, gjë që nuk duhet të ekzistojë. Madje ai shtoi se edhe ata dinë gjëra për Llakajn, por nuk ia thonë në atë foormë, por, për aktorin, regjisori aq e ka kapacitetin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

“Imitohet ‘Përputhen’ në një emision te Vizion Plus dhe aktori Agron Llakaj, i thotë personazhit që supozohej që ishte Arjan Konomi “pusho ti, pusho se ta kam inatin, o pederast”. Meqënëse gjeta rastin, nuk kam të drejtë të flas kaq shumë se është edhe profesoi. Ç’është kjo pederast, i thua ti? Arian Konomi nuk është “gay” zotëri, pse i vë emrin dhe e bën “gay”? Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Se dimë edhe ne për ty Goni disa gjëra, të t’i themi ne ty ato? Ej nuk kapët gjëja personale. Këto gjëra janë shumë personale. Ky lloj humori ka shkuar në…Goni nuk e ka bërë këtë gjë se ka inat, por e ka bërë se kaq e ka kapacitetin dhe e vetmja gjë që mund të bëjë për të qeshur është t’i thojë atij…Edhe humori është bërë banal, më vjen shumë keq,”- tha Veleshnja.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..