Lajmet E fundit

Mori Bekimin E Prindërve, Rita Ora I Jep Fund Beqarisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe partneri i saj, regjisori Taik Qaititi pritet që në fund të javës të fejohen.
Sipas mediave të huaja mësohet se 31 vjeçarja ka marrë bekimin nga prindërit e saj dhe ka vendosur që të hedhë këtë hap të rëndësishëm.

Ceremonia e fejesës do të zhvillohet në Australi, pikërisht aty ku Rita dhe Taik patën takimin e parë.
Ata prej kohësh po shijojnë marrëdhënien e tyre, ndonëse lidhja u bë publike vetëm disa muaj më parë.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Gjatë gjithë kësaj kohe si Rita njëjt dhe Taik kanë ndarë me ndjekësit e tyre momente krah njër-tjetri, ku nuk kanë nguruar ti tregojnë botës se sa shumë duhen. Taika Waititi eshte 46 vjeç dhe baba i dy femijeve nga martesa me Chelsea Winstanley.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..