Lajmet E fundit

VIDEO / ‘Sh,err’ gjatë pushimeve mes Bes Kallakut dhe Sokol Cikalleshit, rr.ihen mes veti

Sulmuesi i Kombëtares, Sokol Cikalleshi është bërë protagonist i një video humoristike me aktorin e famshëm Bes Kallaku.30 vjeçari ka postuar në llogarinë e tij “Instagram” një video ku sëbashku me Bes Kallakun janë munduar të sjellin në formën e humorit një fenomen të përhapur në shoqërinë tonë, fenomenin e pagesës së faturës.

“Ai momenti i shqiptarëve se kush paguan”, shkruan sulmuesi i Kombëtares teksa videoja është bërë hit duke marrë pëlqime të shumta. Mirëpo, Xhensila ka ndarë një video që është sa për të qeshur dhe sa për tu habitur.

Këngëtarja ka postuar në Instastory një video ku Besi dhe Cikalleshi shihen tek zihen me njëri-tjetrin në restorant se kush do paguajë.