Lajmet E fundit

Në mëngjes me Ambasadoren, pasdite me Berishën, Evi Kokalari zbërthen prapaskenat dhe mohon veten SPIUNE

Aktivistja e njohur shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Quo Vadis” ka zbardhur dhe takimin që zhvilloi me Ambasadoren Yuri Kim në një prej lokaleve të Tiranës.

“Takimi me Yuri Kim ishte i programuar para se të vija dhe nuk e di pse e kanë bërë kaq problematike, të gjithë kërkojnë transparencë. Ka shumë njerëz që më njohin mirë dhe çfarëdo të kem diskutuar aty, unë nuk ndryshoj kollaj, nuk lëviz nga principet e mia. Është një takim miqësor, janë të thëna të gjitha pa doreza. Unë Yuri Kim e kam mikeshë. Njerëzit u bënë konfuzë se në mëngjes isha me të e mbasdite me Berishën”, u shpreh Kokalari.