Lajmet E fundit

Monika Kryemadhi: Une do te jem Presidentja e ardhshme e Shqipërisë! Si mendoni për këtë gjë?

Monika Kryemadhi pas fitores se madhe të ish Kryeministrit Berisha në kuvendin e PD-së ka ngjallur shpresat e saj se pas kalimit të Presidentit aktual Ilir Meta-s ajo do të tentojë të bëhet apo të trashëgojë Presidencën e Republikës së Shqipërisë.

Në një prononcim për abcnews ajo shprehu gadishmërinë e bashkëpunimit të partisë LSI me kryesinë e zgjedhur në krye me Sali Berishën dhe që planifikon që të bëjnë një marrëveshje e cila do i suguronte LSI-së apo konkretisht asaj postin e Presidentit.

Andaj mbetet të presim në vazhdimësi se si do rrjedhin gjërat dhe se a do t’i realizohet ëndrra zonjës së parë të shtetit. Si mendoni ju të dashur fansa, a është një ambicie e tepruar e saja apo edhe ndoshta mund të realizohet? Votoni në hapësiren relamuese më poshtë ose në faqen e facebook-ut