Lajmet E fundit

Donaldi ngatërron emrat, përmend pa vetëdije Borën në spektaklin e Big Brother VIP

Mbrëmja e së martës ka qenë e mbushur me befasi në spektaklin Big Brother VIP.

Kjo pasi pesë banorë të rinj iu bashkuan shtëpisë më të famshme në Shqipëri, gjersa të gjithë banorët konfirmuan shtyrjen e natës finale për datën 18 shkurt.


Mirëpo fakti që Donaldi menjëherë e përmirëson emrin, duke e thënë atë të beniadës, lë të dyshohet se edhe ai ishte i vetëdijshëm që artikuloi emrin e Borës gjatë debatit.

Kujtojmë që ai dhe moderatorja e Top Channel kanë qenë shumë të përfolur gjatë BBV, pasi në fillim ata zhvilluan një takom romantik me njëri-tjetrin nën mundësinë për një rikthim të mundshëm së bashku, por që aktori Veshaj krijoi brenda shtëpisë së Big Brother VIP një lidhje tjetër me këngëtaren Beatrix Ramosaj. /Telegrafi/