Lajmet E fundit

Përshkruani me një fjalë Valon Sylën? Ja disa fakte të çmendura

Ne foto gjendet gazetari Valon Syla. Shume njerez e dijme qe ky gazetar shpesh here i pr0vokon shqiptaret qe jane ne Diaspore.

Gafat e tij skanë të ndalur që një kohë të gjatë dhe se ka irituar aq shum popullin sa që verën e kaluar edhe pës.oi një su.lm nga një mërgimtarë.

SHpesh here jep analiza te pabaza dhe shpesh here njerezit e tallin duke i thene se nuk duhet te dale fare ne TV. Cfare mendimi keni ju ? Pershkruaje me nje fjale ?