Lajmet E fundit

Pamje të rënda! Berisha shfaqet me maskë dhe syze, mbështetësit e tij me ballin e çarë (FOTO)

Një prej protestuesve në selinë e Partisë Demokratike ka mbetur i plagosur gjatë tentativës për të hyrë me forcë në katin e dytë të selisë blu.

Dyshohet se mbështetësi i Berishës është plagosur teksa ka tentuar të ngjitet me shkallë në ballkonin e katit të dytë të selisë, përpara se forcat speciale të policisë të merrnin nën kontroll situatën.

Ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur i maskuar dhe me syze, për t’i bërë ballë erës së rënduar të gazit lotsjellës.

Kujdes! Pamje të rënda: