Lajmet E fundit

Plas keq sherri në emisionin LIVE mes Balinës dhe Meridianit / “Nuk bëhem dot lëpirës dhe servil”, opinionistja nuk e përmban veten dhe shpërthen e revoltuar

Opinionistja Balina kritikoi Meridianin, duke e vlerësuar eleminimin e tij si pasojë të lojës së pistës, që sipas saj ka zhvilluar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.
“Ti ke luajtur me rregulla që nuk i pranon loja që ti të luash me informacione jashtë dhe ato informacione t’i servirësh në mënyrë korrekte, jo tendencioze”, u shpreh Balina.

Meridiani nuk u pajtua me këtë mendim dhe mes tyre shpërtheu debati, aq sa opinionistja e akuzoi atë se ka gënjyer brenda shtëpisë për situata dhe ngjarje që kanë ndodhur jashtë saj.
Meridiani u përgjigj se në Tiranë i njihnin që të dy dhe e dinin se kush ka gënjyer dhe kush jo.

“Në Tiranë njoh shumë njerëz edhe nga shoubizzi, kështu që na njohin të dyve, e dinë shumë mirë dhe në këtë pikë unë nuk bashkohem dot me ty”, tha Meridiani.
Meridiani nuk u ndal me akuzat ndaj opinionistes, ai u shpreh: Unë të njoh shumë mirë dhe nuk bëhem dot servil dhe lëpirës si shumë të tjerë.