Lajmet E fundit

Surprizë për Monikën/Piloti i saj vjen brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”(video)

“Vëllai i Madh” ka vendosur të suprizojë Monikën spektaklin e sotëm.
Brenda shtëpisë ka ardhur piloti që ajo priste me padurim.

Dashuria që ajo kishte ndaj pilotit ishte shumë e madhe saqë mezi priste ta shikonte dhe ta takonte.

Ai erdhi duke e surprizuar Monikën këtë mbrëmje ku ajo u lumturua jashtëmase që me në fund kishte mundësinë që ta shihte se cili ishte ai që i kishte bërë atë surprizë aq të veçantë./TCH