Lajmet E fundit

I kërkoi marrëdhënie treshe me lopën, Monika nevrikoset me Ilirin: Ta bëjë me gruan e tij… (Video)

Raportet mes Monikës dhe Ilirit veç sa vijnë e përkeqësohen.
Ka disa javë që raportet mes dy banorëve të BBV që dikur ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin kanë ndryshuar tej mase, shkruan lajmi.net.
Iliri dhe Monika nuk janë më miq të afërt siç ishin dikur, ata tani thuajse janë kthyer në ‘armiq’ me njëri-tjetrin.

Iliri është ai i cili në vazhdimësi e ka thumbuar Monikën me shaka të pakripura që asaj nuk i kanë pëlqyer fare.
Dje e nisi duke emërtuar njërën nga kafshët me emrin “Nika” e më pas e përfundoi si mos më keq.
Iliri i kërkoi Monikës të kryenin marrëdhënie treshe me lopën, gjoja në shaka, por kjo e ka prekur shumë Monikën e cila më pas e ka diskutuar edhe me pjesën tjetër të banorëve.

Teksa iu tregon se çka i kërkoi Iliri ajo shprehet: Atë treshen me lopen le të shkojë ta kryejë me gruan e tij.
Në këtë diskutim është përfshirë edhe banori i ri Tani, ndaj të cilit Monika u lut që të mos përfshihet mes saj dhe Ilirit se kjo nuk ishte shaka./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CYgcZozhVJH/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again