Lajmet E fundit

Presidenti Meta vijon ngjitjen në mal: Maja më e lartë e Dajtit, një mrekulli

Presidenti Ilir Meta e ka kaluar fundjavën në natyrë dhe ka ngjitur malin e Dajtit këtë të diel.
Ai ka publikuar foto e video nga ngjitja e tij më këmbë.

“Maja më e lartë e Dajtit një mrekulli!”, shkruan Meta, përbri fotos ku duket e gjithë Tirana nga lart.