Lajmet E fundit

‘T’kisha ndejt aty do isha duke mjel lopë’ , Emina Cunmulaj i përvishet ndjekësës

Emina Cunmulaj njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe herë pas here replikon me ndjekësit e saj.Në një foto ku tregon dashurinë për fshatin dhe natyrën e saj pa komplekse, një komentuese ‘i kërkon llogari’ se pse nuk është martuar në Tuz, por e ka braktisur që në moshën 18 vjeçare.

“Meqë s’ka vend si vendi jot pse nuk jetove aty, pse s’u martove n’Tuz, pse nuk e zhvillove karrierën në vendlindje po ike qysh 18 ???”- është komenti i ndjekëses në profilin e Eminës.

Por, sigurisht që për të tilla kritika, apo pyetje, modelja me famë ndërkombëtare ka gjithmonë një përgjigje: “Auuuuu tash a deshte edhe me i ra fyllit për melodi, t’kisha ndejt atëher isha ken tyj miel lopë