Lajmet E fundit

EKSLUZIVE :Ky Qenka I Dashuri I Ejl Ylit Të Bukur Dhe Ai Qenka Aktor Dhe Ia Merr Në Kthesë Serkanit: Si Yje Bashkë!

Uau ky qenka i dashuri i Ejlylit të bukur dhe ai qenka aktor dhe ia merr në kthesë Serkanit: Si yje bashkë!
Aktorja turke Biran Damla Yilmaz është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar, me rolin e saj si “Ejlyli” në serialin “Lule të vetmuara”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Ajo është shumë e komentuar rreth jetës private dhe vetëm pak kohë më parë u përfol se është e lidhur me një biz nesmen. Mirëpo kjo nuk është e vërtetë, pasi sipas rapo rtimit të mediave të huaja Ejlyli ka nisur një romancë me aktorin e njohur turk, Ilker Kaleli.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Dys hja kanë bashkë 1 muaj dhe janë takuar gjatë xhirimeve të dy ser ialeve nga e njëjta kom pani.Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓ artikulli vazhdon..