Lajmet E fundit

Robin Krasniqi humbe njeriun e tij të dashur: Ma këpute shpirtin

Boksieri i njohur i Kosovës Robin Krasniqi ka humbur një prej njerëzve të tij të dashur. Lajmin e hidhur ai e ka shpërndarë në rrjetet sociale ku bën të ditur se daja i tij ka ndërruar jetë.robinBoksieri Krasniqi ka shprehur hidhërimin e tij për humbjen e familjarit të tij, me të cilin duket se ka pasur një lidhje të veçantë.

Boksieri i njohur i Kosovës Robin Krasniqi ka humbur një prej njerëzve të tij të dashur. Lajmin e hidhur ai e ka shpërndarë në rrjetet sociale ku bën të ditur se daja i tij ka ndërruar jetë.robinBoksieri Krasniqi ka shprehur hidhërimin e tij për humbjen e familjarit të tij, me të cilin duket se ka pasur një lidhje të veçantë.

“Ma kpute shpirtin o Daja jam,U Befsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek aj dot kthehemi…. Veprat tua, mirsit tua, dhe Dashurin qe na dhe nuk dot vdes kurre…Te kujtoj gjithmon me mall Daja jam”, ka shkruar Krasniqi.