Lajmet E fundit

‘Hajde këtu’/ Rama tremb fëmijën, vogëlushi largohet me shpejtësi (VIDEO)

TIRANË– Një fëmijë i vogël është trembur nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Nuk dihet nëse ky ka qënë qëllimi i Ramës mirëpo ai shihet që hap gojën sapo i vogli afrohet pranë tij.

Në një video të shpërndarë në rrjet, Rama ulet dhe hap krahët drejt të miturit mirëpo kjo e ka frikësuar atë.
‘Hajde këtu, hajde këtu’-thotë Rama.
‘Shko te xhaxhi’- i thotë nëna fëmijës mirëpo as kjo thirrje e saj nuk funksionoi.
Vogëlushi kthehet menjëherë dhe ikën me vrap i alarmuar pranë nënës së tij.