Lajmet E fundit

Ermal Fejzullahu ‘ngacmon’ partneren e Ledrit: Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu

Ermal Fejzullahu ‘ngacmon’ partneren e Ledrit: Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu
Ermal Fejzullahu ka një shoqëri të mirë me Ledri Vulën.\
Këtë e dëshmojnë postimet që shpesh i bëjnë së bashku në rrjetet sociale.

Por jo vetëm. Ata janë të afërt edhe me familjarët e njëri-tjetrit, jo rrallë herë i kemi parë dy partneret e tyre së bashku

Por së fundmi Sara dhe Ermali kanë qenë mbrëmë bashkë në festën e trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxhës.
Ata realizuan një instastorie me filtera ku tutje reagoi me shaka Ermali duke ‘ngacmuar’ partneren e shokut.

“Qa pot bojka filteri kurrë se kom besu”, ka shkruar këngëtari sipër videos të cilën Sara e pranoi me shumë sportivitet.