Lajmet E fundit

“1099+1”, Beatrix Ramosaj ia ‘huq’ sërish në mbledhje matematikore në Big Brother VIP

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP prej më shumë se dy muajsh.
Ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuara përfshirë këtu edhe për lidhjen me aktorin e prezantuesin nga Vlora, Donald Veshaj.

Artistja para pak kohe kishte bërë një ‘huqje’ në matematikë gjatë një bisede ku ishte pyetur se sa bëjnë (12+4) e që ishte përgjigjur 26.

https://www.instagram.com/beatrixramosaj/?utm_source=ig_embed

Por, siç duket kjo nuk ishte ‘huqja’ e vetmja pasi një të tillë e ka bërë edhe para pak ditësh në një bisedë tjetër me banorët, derisa ndodheshin në oborr të shtëpisë.

Në një video tjetër të qarkulluar në internet, Dagz e ka pyetur atë se sa bëjnë (1099+1) dhe ajo u shpreh se bëjnë një milion.