Lajmet E fundit

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Vëllezërit Lleshi bëjnë këngë për ‘Big Brother VIP’

Big Brother është kthyer në një ndër më të ndjekurit kohëve të fundit.
Ngjarjet dhe dinamikat që ndodhin brenda shtëpisë së famshme marrin vëmendjen e publikut.
Kjo ka bërë që personazhet VIP që ndodhen brenda të përballen me komente pozitive dhe negative.

Vëllezërit Lleshi i kanë dedikuar një këngë formatit më të ndjekur të momentit dhe sigurisht ka marrë gjithë vëmendjen e rrjetit.
Nuk lënë pa përmendur dhe personazhet që kanë shkaktuar zhurmën më të madhe. “Muhabet po bën Donaldi, shtrëngu fort si Garibaldi, po ç’ka ke mori Beatrix, pasha zotin ti je fiks”