Lajmet E fundit

Viralë në Tik-Tok, çifti shqiptaro-ganez, vajza: Në fillim nuk ma vari

TIRANA – Blendiana Mura është vlonjatja, e kthyer në trend në Tik-Tok. Kjo pasi ajo poston vazhdimisht video të këndshme me partnerin e saj nga Gana, Michael Akromah.
Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, çifti tregoi historinë e tyre të dashurisë.

“Jemi njohur në Venecia. Faktikisht ai dilte me një shoqen time dhe unë e pashë me këtë shoqen time dhe i thashë komplimenti. Edhe pastaj ky nuk ma vari fare dhe dilnim vetëm si shokë. Edhe pas një viti kërkova nëpër Instagram dhe nuk e gjeta, por e gjeta në Tik Tok. I shkruajta, nga ajo që ky është DJ dhe kërcen, po shikoja mos kishte ndonjë video duke kërcyer dhe e pyeta ku i kishte videot, ky nuk ma vari prap”, rrëfeu Blendiana.

Më tej, dyshja zbuloi se jetojnë larg njëri-tjetrit për shkak të punës dhe Michael është detyruar të udhëtojë 7 orë.

“Ne aktualisht jetojmë në qytete të ndryshme për shkak të punës së Michael. Ai udhëton 7 orë, më takon dhe pastaj ikën ditën tjetër. Ne gjithashtu, kemi një vajzë të quajtur Kylie”.