Lajmet E fundit

Arnold Schwarzenegger përfshihet në një aksident me shumë makina

Arnold Schwarzenegger u përfshi në një aksident automobilistik me shumë automjete të premten (21 janar), ku një grua mbeti e plagosur.
“Ai është mirë, shqetësimi i tij i vetëm tani është për gruan që u plagos”, tha një përfaqësues i aktorit për People.
Departamenti i Policisë së Los Angeles konfirmoi se një aksident ka ndodhur në Sunset Blvd. dhe Allenford Ave.

Ish-guvernatori i Kalifornisë, 74 vjeç, ishte brenda një Yukon që goditi një Toyota Prius të kuqe, duke shkaktuar hapjen e airbagëve të SUV-së. Siç u raportua fillimisht nga TMZ, makina e tij u rrotullua mbi automjetin tjetër përpara se të kthehej dhe të rrotullohej mbi një Porsche Cayenne.
Individi në timonin e makinës tjetër, e cila mësohet se është një grua e paidentifikuar, ka pësuar lëndime dhe është transportuar me ambulancë në spital.

ABC 7 raportoi se askush nuk është arrestuar dhe alkooli nuk besohet të ketë qenë një faktor, shkruan People.

Miku i Schwarzenegger-it, Jake Stansfield, i cili shërbeu si Kryetar i Këshillit të Guvernatorit gjatë kohës së yllit në detyrë, ishte i pranishëm kur ndodhi përplasja, sipas TMZ.

Aksidenti i raportuar vjen pasi divorci i Schwarzenegger nga Maria Shriver u finalizua të martën, 10 vjet pasi ata u ndanë.

Shriver, tani 66 vjeç, fillimisht bëri kërkesë për divorc në korrik 2011 pas 25 vitesh martesë. Dy muaj para paraqitjes, Schwarzenegger, tani 74 vjeç, pranoi publikisht se kishte lindur djalin e tij Joseph Baena me kujdestaren e familjes për një kohë të gjatë, Mildred Baena.

Aksidenti i raportuar vjen pasi divorci i Schwarzenegger nga Maria Shriver u finalizua të martën, 10 vjet pasi ata u ndanë.

Shriver, tani 66 vjeç, fillimisht bëri kërkesë për divorc në korrik 2011 pas 25 vitesh martesë. Dy muaj para paraqitjes, Schwarzenegger, tani 74 vjeç, pranoi publikisht se kishte lindur djalin e tij Joseph Baena me kujdestaren e familjes për një kohë të gjatë, Mildred Baena.