Lajmet E fundit

Frikë nga Bora?! Donaldi i shqetësuar pas daljes së Triksës nga BBV

Beatrix Ramosaj ishte banorja e radhës që u largua nga shtëpia e “Big Brother Vip”. Kujtojmë se të nominuarit ishin Einxhel, Donaldi i cili është i dashuri i saj dhe ajo vetë.
Këngëtarja mes lotësh ndërpreu eksperiencën e saj, ndërsa la vetëm aktorin. Ndërkohë, ky i fundit tashmë është shqetësuar për këngëtaren teksa ka thënë se ka frikë për jashtë.

Pjesë nga biseda mes Donaldit dhe banorëve:
Iliri: Katër javë edhe e sheh.

Donaldi: Po, po.
Beniada: Një javë iku.

Donaldi: E di, ky është formati. Unë e di ku jam, ku jam futur.

Iliri: Një person që ta do zemra e nuk është këtu.

Egzona: Iliri po do me thënë ‘tash më kupton mu’. Apo jo Ilir?

Iliri: Atë e di ai.

Donald: Si eksperiencë është fantastike.

Iliri: Është shumë e sjellshme.

Donaldi: E vetmja frikë që kam është pjesa jashtë, aty e kam mendjen. Vetëm për atë më ngel mendja.